Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

İŞÇİ HUKUK BÜROSU

İşçi Hukuk Bürosu'nun sahibi ve koordinatörü Av. Fatih İŞÇİ 1976 yılında Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde doğmuştur. Hukuk eğitimini 1996 yılında kazandığı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'inde tamamlamış, 2000 yılında başarı ile mezun olmuştur. Kayseri Barosuna bağlı olarak serbet avukatlık mesleğini icra ederken 2004 yılında hukuk alanında daha verimli ve kaliteli hizmet verebilmek adına İşçi Hukuk Bürosu'nu kurmuştur.

İşçi Hukuk Bürosu profesyonel kadrosu ile birlikte kurumsal bir yapıya bürünerek 15 yıllık tecrübesi ve mükemmelliyetçi bir bakış açısı ile hizmetlerine günümüzde de hız kesmeden devam etmektedir.

İçerisinde 4 Avukat, 6 katip statüsünde iş takip elemanı, asistan,asistan yardımcısı, 4 call center, 6 stajyer ile birlikte toplam 22 kişilik profesyonel bir ekip barındıran İşçi Hukuk Bürosu müvekkillerine olabilecek en hızlı ve doğru bir biçimde hizmet vermek gayreti içerisinde olmuştur.

İşçi Hukuk Bürosu 15 yıldır gösterdiği gayretin ve sunduğu kaliteli hizmetin bir sonucu olarak günümüzde birden fazla banka ve şirketin vekilliğini üstlenmiştir.

Bünyesinde farklı alanlarda yetkin avukatlar bulunduran İşçi Hukuk Bürosu İcra ve İflas Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku,İda Hukuku,İdare Hukuku, Vergi Hukuku başta olmak üzere Kamu Hukuku ve Özel Hukukun tüm alanlarında hizmet vermektedir.